Віталій Ярема: МВФ наразі вимагає створення антикорупційного суду та коригування тарифів на газ

«Міжнародний валютний фонд сьогодні вимагає виконання двох основних позицій – створення антикорупційного суду і коригування тарифів на газ до ринкового рівня» – наголосив Віталій Ярема, Генеральний прокурор України – 2014-2015 р.р., під час «Вечірнього прайму» на 112 каналі.

«Обидві вимоги – є дуже складними для виконання в Україні» – зазначив він. «Однак, це кредитування, для нашої економіки є вкрай необхідним. Про це неодноразово заявляв і Президент України й з ним не можна не погодитись, тому що ситуація в економіці справді скрутна. У іншому випадку може «обвалитися» гривня, відбудуться процеси, які вплинуть на інфляцію, заробітну плату, тощо» – сказав Ярема і порадив українським дипломатам проводити більше роз’яснювальної роботи у МВФ.

«Мені мало зрозуміла логіка: міжнародна фінансова організація виявляє неабияку активність у справах української судової гілки влади, діяльність якої чітко регламентована Конституцією України. Мало того, сьогодні є вимоги аби міжнародна спостережна комісія приймала остаточне рішення по персональному призначенню суддів, що згідно нового українського законодавства є виключною компетенцією суддівського самоврядування. Реформування судової гілки влади – це наше внутрішнє питання, рішення по якому ми повинні приймати самостійно» – зазначив Віталій Ярема.

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *