Нову форму та обладнання отримали спортсмени Переяслав-Хмельницького

Днями Віталій Ярема, Генеральний прокурор України (2014-2015), відвідав новий спортивний клуб «Пліч-о-пліч разом»  у місті Переяславі-Хмельницькому, що розташований у приміщенні колишнього кінотеатру.  Спортсмени отримали спортивну форму та інвентар. Один із засновників фонду «Пліч-о-пліч разом», ветеран АТО Володимир Луценко та тренер з бразильського джіу-джитсу Юрій Гамалій розповіли, що зараз спортклуб користується не аби-якою популярністю серед переяславчан. На заняття із-задоволенням ходять і діти, і дорослі. Команди вже не одноразово брали участь у  різних престижних змаганнях. Востаннє – у чемпіонаті України, який нещодавно проходив у Києві.

«Коли ми познайомилися з Віталієм Григоровичем», – сказав Володимир Луценко, – «виявилося, що його син Валерій є віце-президентом федерації бразильського джіу-джитсу України. Він і запросив нас на чемпіонат. Рівень змагань був дуже високим. І хоч наші хлопці жодного призового місця не посіли, однак виступили дуже гідно».

Він також сказав: «Коли  минулого разу Віталій Ярема відвідав наш клуб вперше, він пообіцяв допомогу. Тож було дуже приємно, що за його сприяння, нам так скоро привезли такі необхідні  подарунки».

Оскільки у залі саме проводилося тренування, деякі хлопці одразу ж приміряли новеньку форму. Спортсмени продемонстрували гостям свої навички у бойових мистецтвах.

За матеріалами газети «Вісник Переяславщини»

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *