Ми впроваджуємо інноваційні методи самоврядування – Президент під час XIV Українського муніципального форуму

На Київщині запустили програму «Увага.ua» – інтерактивну карту, з точною локалізацією проблем, які вирішуються в онлайн-режимі.

Про це сказав під час участі в «Українському муніципальному форумі» Президент України Петро Порошенко, розповідаючи про впровадження в країні інноваційних методів впливу людей на органи самоврядування у вигляді зворотного зв’язку.

“На Київщині щойно запустили програму “Увага.ua”. Це програмний інструмент, інтерактивна карта, з точною локалізацією проблем і чітким визначенням конкретної посадової особи, яка відповідає за їх рішення. Не треба чекати, не треба давати роки на виправлення. Одразу ж, миттєво. Ми знаємо, де точка проблем, перевірити, спільно об’єднатися і цю проблему вирішити», – зазначив він.

«Уявіть собі, що кожен громадянин зі свого мобільного телефону фактично в один дотик отримує можливість повідомити про актуальну проблему. І не тільки повідомити, а ще й зможе активно відстежувати динаміку її вирішення, розуміючи, хто персонально несе відповідальність за її вирішення. Слухайте, ми ще 2 роки тому про це мріяти не могли!», – наголосив Президент.

Президент України про Київщину!!!

Опубліковано Геннадієм Джегуром 18 червня 2018 р.

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *