“Мости надії”: з ініціативи “Солідарності” Макарівщини запрацював літній табір для дітей загиблих і поранених ветеранів АТО

Вже четвертий рік поспіль з ініціативи депутата Макарівської районної ради, члена фракції «БПП «Солідарність» благочинного архімандрита Філарета (Єгоров), у духовно-просвітницькому центрі «Ковчег» працює літній табір для дітей загиблих і поранених ветеранів АТО та вимушених переселенців зі Сходу України.

Цьогоріч парафіяльний табір прийняв на поселення 35 дітей з різних куточків України, а на вихідні кількість мешканців поселення зростає до півсотні, і це не рахуючи волонтерів як з України, так і з Італії, Білорусі, Великої Британії та інших держав.

Тут кожна родина має свою історію, затьмарену подіями на Донбасі. Однак два тижні, проведені разом, для всіх стали і відпочинком, і душевним зціленням.

«Цього року тема нашого табору — «Пригоди Піноккіо» (за мотивами книжки Карла Коллоді). Це історія кожного з нас: як із дерев’яної ляльки можна перетворитися на справжню людину», — розповідає координатор табору «Мости надії» італійка Франческа Перруккіні.

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *