“Влада в Україні належить людям, і саме вони визначають напрямки роботи місцевого самоврядування”

Сьогодні у центральному офісі Партії відбулась робоча зустріч керівництва Київської територіальної організації Партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” із депутатами Київської обласної ради.
В ході розмови учасники засідання обговорили політичну ситуацію в Київському регіоні, важливість підвищення рівня довіри населення до Партії “БПП “Солідарність”, ефективність роботи Громадських приймалень та активну діяльність місцевих осередків Партії.

Присутні на зустрічі Голова КТОП “БПП “Солідарність” Ігор Кононенко, Перший заступник Голови Віталій Ярема та голова Київської облдержадміністрації Олександр Горган наголосили на прискоренні впровадження реформ ініційованих Президентом Петром Порошенком, необхідності посилення роботи депутатів на власних округах та покращенні взаємодії з громадою.

“Сьогодні як ніколи важливо активізуватися та посилити свою роботу. Одним із головних питань нашої зустрічі є впровадження дієвих змін, внесення коректив та налагодження ефективної діяльності місцевих осередків Партії в області. Пріоритетом нашої роботи завжди була, є і буде громада Київщини. Люди повинні бачити результати, саме тому ми скликаємо наради та обговорюємо важливі і гострі питання сьогодення, вносимо корективи в свою роботу та визначаємо, в якому напрямку нам рухатись далі. Дотримуючись статуту та програми Партії, ми націлені конструктивно розбудовувати рідну Київщину, і докладатимемо максимум зусиль для реалізації програмних засад “Солідарності”, – зазначив Ігор Кононенко.

Віталій Ярема зауважив, що “Влада в Україні належить людям, і саме вони визначають напрямки роботи місцевого самоврядування. Партія “БПП “Солідарність” сконцентрована на тісній комунікації та співпраці громадян з місцевими органами влади. Думка кожного громадянина має і буде врахована. Для цього “Солідарність” й розвиває мережу Громадських приймалень по області. Зараз потрібно посилити фокус на роботі місцевих осередків Партії. Над цим і працюємо”.

Джерело: Київська територіальна організація Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *