У Борисполі незабаром з’явиться нова зона відпочинку

У місті Бориспіль незабаром з’явиться нова зона відпочинку – оновлений сквер із дитячими майданчиками, пішохідними доріжками та лавками для сидіння.

Капітальний ремонт скверу на провулку Бабкіна, 12 було розпочато торік. На деякий час роботи припинилися, оскільки громада вносила свої корективи, а місяць тому, знову поновили. Працювали над виконанням ескізного та робочого проекту в Архітектурному бюро «Базис».

Ідейник і куратор проекту – заступник міського голови, депутат від Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Дмитро Гопанчук розповідає: «При проектуванні скверу враховувались побажання місцевих жителів: де зручніше буде встановити пішохідні доріжки, освітлення і так далі. Проектанти разом з дизайнерами декілька разів вносили корективи до проекту. Якщо робити для людей, обов’язково потрібно враховувати й побажання громади міста. Заплановано ще чимало роботи, але сподіваємося, жителям району та міста сподобається нова зона відпочинку. Все буде гарно, зручно і комфортно».

Наразі виконано вже близько 80% робіт: побудовано пішохідні доріжки та створено центральну зону, де згодом встановлять лавки для сидіння.

Вже незабаром бориспольці та гості міста зможуть насолоджуватись новим місцем відпочинку!

Відео:

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *