Про поліцейські реформи, дешевий популізм і кримінальні наслідки

Постійно читаю обурення наших «реформаторів» з приводу погіршення криміногенної ситуації в країні, збільшення насильницьких злочинів і неспроможності правоохоронних органів оперативно реагувати на ці виклики, невмінням їх розкривати злочини і профілактувати різні правопорушення.
Дивно, але ці самі Лещенки, Наєми, Соболєви ще декілька років тому кричали про необхідність скорочення підрозділів поліції, встановлення громадського контролю за станом розслідування злочинів, ліквідації підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю та державтоінспекції. З неймовірною оперативністю вносилися зміни до КПК, відомчих нормативних актів, створення громадських рад із числа людей, які не мають жодного розуміння правоохоронної роботи і оперативно-розшукової діяльності.
Їхні популістські заяви і вплив на суспільну думку громадян створили передумови ослаблення правоохоронної функції держави і посилення криміналітету, особливо під благими намірами патріотичного впливу на людей.
Кожного дня ситуація в країні погіршується: відроджується рекет, злочинність набуває організованих форм, наркоманія процвітає.
Інколи хочеться сказати цим вискочкам: «Ну, що догралися хлопчики». Але проблема в тому, що цим хлопчикам байдуже. Нещодавно всі бачили, як через три хвилини після конфлікту з Наємом на місце події прибули три наряди поліції і дві карети швидкої: «От би на кожен виклик так реагували». Вони себе почувають у безпеці, а ви почуваєте?
Сподіваюся, що українці з кожним днем стаючи мудрішими, зможуть відрізнити дешевих нікчемних популістів, які захопили інформаційний простір від досвідчених професіоналів, які власним життєвим досвідом довели суспільству свою ефективність.

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *