Представники Київської територіальної “Солідарності” взяли участь у тренінгу, організованому ОБСЄ та Адміністрацією Президента України

Днями в столиці активісти Київської територіальної організації Партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” Руслан Грінченко та Ліліт Хачатрян взяли участь у дводенному  регіональному тренінгу на тему: «Розробка та управління проектами, що фінансуються за державні кошти».

Тренінг проходив за підтримки ОБСЄ в партнерстві з Адміністрацією Президента України і Міністерством молоді та спорту України в рамках проекту «Зміцнення інституційної спроможності Уряду України та організацій громадянського суспільства для ефективної реалізації проектів за державного фінансування».

У тренінгу брали участь понад 80 учасників, серед них – представники державних адміністрацій, департаментів молодіжної політики та соціального захисту, організації громадянського суспільства з Одеської, Миколаївської, Донецької, Херсонської та Кіровоградської областей протягом двох днів розібрались із застосуванням єдиних керівних принципів управління проектами, що фінансуються за державні кошти.

Представники ІСАР «ЄДНАННЯ» (Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання») у перший день навчання розповіли про ідентифікацію та визначення проблеми, проектний підхід та життєвий цикл проекту, представили типові помилки й унікальні практики при підготовці проектів, що фінансуються за державні кошти.

На другий день тренінгу представники державних адміністрацій, департаментів молодіжної політики та соціального захисту розбирались, як організувати грантовий конкурс, яким чином звітувати, робити моніторинг й оцінку та завершувати проект.

По завершенню заходу всі учасники отримали сертифікати.

Активісти Київської територіальної “Солідарності” поділилися своїми від дводенного навчання:  “Захід виявився дуже змістовним та інформаційно насиченим! Навіть не помітили, як промайнули ці два дні інтенсивного навчання, постійного спілкування та ефективних дискусій. Ми дуже задоволені, що взяли участь!”

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *