Дитячий софтбол або чим дивує село Усівка на Згурівщині

До мене, як до заступника голови Київської територіальної організації «БПП «Солідарність», останнім часом надходить багато звернень від жителів Київщини з різноманітними пропозиціями та проханнями вирішити ті чи інші проблеми мешканців області.

Зокрема, до мене звернувся тренер-педагог, учасник бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції – Олександр Рибінський з селах Усівка Згурівського району Київської області. Там, у місцевій школі він тренує одну з команд Згурівської дитячо-юнацької спортивної школи по софтболу. Олександр попросив допомогти шкільній команді з софтболу з придбанням форми та спортивного інвентаря.

Я звернувся до колег-партійців і спільно нам вдалося зібрати потрібну суму аби придбати хлопцям нову форму, а окрім того, ще й м’ячики, рукавички-пастки, битки та каски. 23 жовтня, я передав комплекти тренеру й діткам. Разом, ми трошки пограли у софтбол, який і для мене є новим та невідомим видом спорту. Було приємно дізнатися, що у районах Київщини розвивається підлітковий спорт – цікавий і новітній.

Бажаю софтболістам села Усівка великих перемог у аматорських, а у перспективі й професійних змаганнях.

Поділитись:

Один коментар

  1. Pingback: На Згурівщині діти отримали спортивне обладнання для гри в софтбол (ФОТО, ВІДЕО) | Моя Київщина

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *