Президент України Петро Порошенко призначив нового очільника Київщини

У вступному слові Президент Петро Порошенко наголосив на важливості реалізації реформ в нелегкий період для нашої держави. Серед досягнень він відзначив: надання автокефалії Українській Православній Церкві, розвиток освітньої реформи, будівництво сучасних шкіл та створення сильної обороноздатної української армії. Президент особливо закцентував увагу на важливості реформи децентралізації, одним із результатів якої є збільшення місцевих бюджетів майже у двічі та формування ефективних громад.

Стосовно призначення, Петро Порошенко зазначив: «Я прийняв рішення призначити головою Київської облдержадміністрації Олександра Терещука, який зарекомендував себе справжнім професіоналом та вдало справлявся з державною роботою в Одеській області. Новий очільник Київщини – відповідальний, досвідчений керівник, який, я впевнений, здатний забезпечити беззаперечну безпеку та порядок в області, соціальне забезпечення та підтримку жителів регіону».

У свою чергу Олександр Терещук сказав: «Дякую Президенту Петру Порошенку за надану честь та чудову можливість працювати на благо громади столичного регіону. Одразу зазначу – готовий до плідної та ефективної праці, я цілком відкритий до діалогу з громадою та представниками ЗМІ. Першочергово в своїй діяльності ставлю акцент на тісній співпраці з ОТГ Київщини, вирішення нагальної проблеми ремонту доріг в області та готовності Київщини до опалювального сезону. Також прагну забезпечити найбільші гарантії для покращення бізнес-клімату в області: створення нових робочих місць, всебічну підтримку малого та середнього бізнесу. Роботи багато, налаштований на клопітку працю з командою».

За матеріалами Київської територіальної організації “БПП “Солідарність”

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *