Здоров”я дітей – головне: кардіологи з Інституту Амосова провели обстеження на Переяславщині

Учора, 29 листопада 2018 року, дітки моєї рідної Переяславщини, які стоять на обліку в лікарні і мають хвороби серця та серцево-судинної системи мали змогу пройти безкоштовно медичний огляд у провідних лікарів-кардіологів Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова, які завітали до Переяслав-Хмельницької центральної районної лікарні.

Звучали звісно різні рекомендації і не завжди втішні, адже хтось почув слова про стабільний стан і без ускладнень і це вже тішило, де кому лікарі призначили приймати ліки, але й були ті, кому потрібні додаткові дослідження і навіть оперативне втручання. Та важливо, що вони тепер знають, як діяти далі.

Сама ідея почати проводити такі обстеження виникла не випадково.

На одній із зустрічей з жителями Згурівського району, я дізнався про проблему багатодітної родини Балишиних з села Аркадіївки. Один із хлопчиків, за попередніми даними, мав проблеми із серцем. Вирішив допомогти їм пройти лікування в Інституті Амосова в Києві, та на щастя після ґрунтовного обстеження, діагноз не підтвердився – вся родина, а особливо хлопчина, були неймовірно раді.

Тоді, напевно й визначив для себе пріоритетом, допомагати по можливості таким дітям.  З очільником Інституту Амосова Василем Лазоришинцем ми добре знайомі, разом працювали в Уряді. Він талановитий  лікар, один із кращих дитячих кардіохірургів країни.  І я надзвичайно вдячний йому, за те що він підтримав мою ініціативу. Також щиро вдячний команді лікарів, які вчора працювали з дітками Переяславщини – міста та району, які готові продовжити проводити подібні обстеження і в інших районах Київської області.

 

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *