Київська “Солідарність” спільно з очільником області провели зустріч з представниками громад Київщини

30 листопада у Відкритому офісі Партії відбулися збори активу Київської територіальної організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» з народними депутатами України фракції «БПП «Солідарність», головами міських та районних рад, лідерами громадських організацій Київщини.

Інформує прес-служба парторганізації.

Під головуванням очільника Київської «Солідарності» Ігоря Кононенка, голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Терещука та Керівника Секретаріату «Солідарності» Київщини Алли Шкуро на зустрічі спільно обговорили політичну ситуацію в країні та діяльність Партії в Київській області, перспективи та плани розвитку столичного регіону.

Зі вступним словом до всіх присутніх звернувся Ігор Кононенко, відзначивши важливість консолідації зусиль делегатів з усієї області, які представляють місцеві та районні осередки Партії, з народними обранцями та громадськими активістами задля плідної й ефективної роботи на благо громади області.

Голова Київської ОДА Олександр Терещук у своєму виступі окреслив виклики, які наразі стоять перед представниками влади міст та районів області, розставив чіткі акценти у спільній роботі в умовах реформи децентралізації, та наголосив на готовності обласної держадміністрації до активного діалогу і взаємодії з місцевими органами державної влади.

Алла Шкуро подякувала усім присутнім головам міських, районних рад й адміністрацій за їх плідну роботу, та наголосила на необхідності організованої й чіткої комунікації партійців у реалізації реформ, ініційованих Президентом Петром Порошенком, Урядом та Партією. Алла Миколаївна наголосила на ефективності спільної роботи у питаннях втілення надважливих для України реформ.

Крім того, до всіх присутніх на зборах звернулись народні депутати України Ярослав Москаленко, Руслан Сольвар і Павло Різаненко, Перший заступник Голови Київської територіальної організації Партії Віталій Ярема, голова міжфракційної депутатської групи «Єднання» Київської обласної ради Георгій Цагареішвілі.

Запрошені гості звернули особливу увагу всіх присутніх до питання ведення правильної інформаційної політики та висвітлення діяльності Партії в умовах гібридної війни. Народні депутати акцентували увагу на різних методах та інструментах поширення серед громадян дезінформації щодо роботи Партії, які використовують опоненти.

«Тому вкрай необхідно вміти протистояти і відповідати викликам популістів задля недопущення розхитування політичної стабільності в країні», – розповідають народні обранці.

На зборах підбили підсумки діяльності Партії в рамках розпочатих Президентом та Урядом реформ, та окреслили шляхи діяльності Партії в Київській області на майбутнє.

 

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *