Реформи змінюють життя країни. Візит Президента України до Борисполя

Реформа децентралізації допомогла збільшити бюджети громад утричі. Завдяки цьому вдається зробити багато корисних і ефективних перетворень в житті людей. Одним із таких прикладів став новозбудований Бориспільський академічний ліцей, який кілька днів тому відкрив свої двері юним бориспільчанам. Вперше за останні 30 років  у Борисполі вдалося відкрити нову школу. Збудований заклад за  проектом місцевих будівельників, і що важливо коштом міського бюджету. А завдяки системі електронних закупівель, будівництво стало більш, ніж у двічі дешевшим.

Без перебільшення – ліцей – унікальний. Він абсолютно відповідає ще й усім вимогам освітянської реформи. Тут поєднано мотивуючий простір і креативність, технологічність, енергоефективність та інклюзивність. Побачив сьогодні (16.01.2019 р) цей, без перебільшення,  дивовижний, сучасний заклад  і Президент України Петро Порошенко, який завітав до Борисполя. Він дякував громаді, освітянам, будівельникам, місцевим очільникам, усім тим, людям, які підтримують і втілюють у життя державницькі реформи.

«Дякую кожному з вас за те, що ви є ентузіастами нової української школи» – подякував Президент і учасникам Конференції освітян.

Для бориспільчан сьогодні – приїзд Глави Держави був не єдиною непересічною подією. Адже усі присутні на подячному молебні у Свято-Миколаївському Храмі Борисполя мали можливість побачити на власні очі Томос про автокефалію Православної церкви України. Перед початком святкової літургії, яку провів Предстоятель Православної Церкви України Блаженіший Митрополит Епіфаній, Томос був внесений до храму.

«Томос та єдина церква є духовним фундаментом для усіх православних і не тільки православних. Єдина церква і Томос є елементом державотворення і ми творимо, ми зміцнюємо нашу Українську державу», – сказав Президент по завершенню подячного молебню у Свято-Миколаївському Храмі Борисполя. – “Томос є Божим подарунком. Так само буде з ЄС і НАТО, коли українці будуть об’єднані. А вони будуть об’єднані, коли матимуть духовний фундамент” – наголосив він.

З вірою у серці, кожен з нас, хто молиться за єдність Православної Церкви є учасником процесу єднання і створення нової помісної церкви.

Творячи нову історію, ми не забуваємо й про тих, хто за українську землю, українську державність віддавав і продовжує віддавати найцінніше – життя. Сьогодні на території Книшового меморіального паркового комплексу вшанували пам’ять жертв тоталітарного режиму, які тут поховані. Це видатні особистості Бориспільського краю, зокрема декабрист Василь Лукашевич, автор слів Державного Гімну України, етнограф-фольклорист Павло Чубинський, інші видатні українці. Тут також поховані учасники антибільшовицького повстання 1920 року, загиблі у роки Голодомору та учасники воєн.

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *