Надсучасний цифровий рентген-комплекс запрацював у Переяслав-Хмельницькій районній лікарні

Сьогодні, 28 січня,  в Переяслав-Хмельницькій центральній районній лікарні урочисто презентували роботу нового обладнання – цифрового стаціонарного рентгенівського комплексу. Його встановили в капітально відремонтованому кабінеті хірургічного  відділення.

Як освоюють обладнання місцеві медики приїхали подивитися до Переяслава меценати, завдяки яким воно і було встановлене. Це Віталій Ярема, заступник голови обласної організації БПП «Солідарність», та Петро Багрій, голова асоціації «Виробники ліків України». Вони вручили керівництву лікарні сертифікат на безоплатну передачу обладнання від благодійної організації «Фонд ЕЛЄОС», за рахунок якого було придбано діагностичне обладнання.

” Хоча я зараз і в політиці, але ця зустріч не пов’язана з цим, не має жодного агітаційного мотиву, — наголосив Віталій Ярема. – Це моя батьківщина, я вболіваю за земляків і, маючи певні можливості, намагаюся допомагати чим можу. Я знав,  що лікарня давно потребує новий рентген-апарат, тож як тільки з’явилася можливість, ми вирішили цю проблему. Це діагностичне обладнання нового покоління, забезпечує точну діагностику і сприятиме виявленню різних хвороб на ранніх стадіях.  І це найголовніше”.

“Мені приємно співпрацювати з людиною, яка так вболіває за свою батьківщину, а вам пощастило мати такого земляка, — наголосив Петро Багрій.  – Сьогодні ми разом зробили перший маленький крок до осучаснення рівня медичних послуг і покращення здоров’я жителів Переяславщини”.

“Нам багато хто обіцяв, але слова дотримали тільки ці два чоловіки, — як ніколи схвильована подією сказала Лариса Кузьменчук. – Ми навчимося і будемо сповна  використовувати нове обладнання, а за нього вам будуть вдячні люди. Я сподіваюся, що з таким оснащенням у процесі реформи ми зможемо підтвердити свій фаховий рівень і право на роботу як багатопрофільного закладу інтенсивного лікування ІІ рівня”.

На підтвердження планів подальшої співпраці Віталій Ярема зауважив, що має обіцянку від Петра Багрія і щодо організації благодійної допомоги медикаментами сільським амбулаторіям та ФАПам.

Вартість подарованого лікарні обладнання становить щонайменше 2,3 млн. грн. Стільки коштує цифровий перетворювач медичних зображень iCR 3600 в комплекті з рентгенівською діагностичною системою ІМАХ 7300 на два робочих місця. Крім того, перед установленням нового обладнання меценати провели капітальний ремонт медичного кабінету. Там замінили все: від електропроводки й вікон до сантехніки й робочих столів персоналу. Лариса Кузьменчук сказала, що вони й приблизно не знають вартість такого ремонту, бо вже готовий оновлений кабінет їм просто передали як подарунок.

Передрук: Вісник Переяславщини. Автор: Валентина БАТРАК.

Поділитись:

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *