• Пожалуй, наиболее удачным кадровым назначением нового министра можно считать назначение на должность начальника столичного главка полковника Виталия Яремы. Наконец-то городом займется не «гаишник», а прирожденный сыщик. Полковник Ярема известен многим как человек напористый, прямолинейный... И, пожалуй, самое главное, этот человек действительно борется с преступностью

    «ОРД», Інформаційне агентство

  • Скажу відверто, я розглядав різні кандидатури. Був суддя, був адвокат, прийняв рішення зупинитися на правоохоронці. Бо відсутність зараз в цих умовах запису в трудовій книжці "працівник прокуратури" є скоріше перевагою, ніж недоліком. Реформувати цю систему, а не стати її жертвою, здатна лише людина з поза меж цієї системи, не вихована нею і нічим їй не зобов'язана. В той же час Віталій Ярема – досвідчений захисник прав людей, який пройшов через чистилище Майдану, через горнило координації правоохоронних органів під час останніх подій в Україні.

    Петро Порошенко, Президент України

  • У Віталія Яреми, як для українського політика, є один великий недолік: він не вміє брехати. Говорить по-офіцерськи чітко та прямо. Намагається відповідати по суті, а тому часом виглядає Дон Кіхотом на тлі опонентів-крутіїв і майстрів роздавати обіцянки. На жаль, ґрунтовність і відповідальність у нашому політикумі це баласт.

    Юрій Дорошенко, Журналіст